Pet Kuaför Kız Oyunları

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Purple Studio
Çocukların hayvanlarla daha yakından iletişime geçeceği bu oyunu siz de hemen indirin.

Evcil hayvanların bulunduğu bir kuaföre ne dersiniz? İşte çocukları kendine çekecek olan bu harika oyunda birbirinden farklı hayvanların tüylerinden istediğiniz tarzı oluşturabilirsiniz. Kedi, köpek, kuş ve daha pek çok evcil hayvanın tüyleri ile istediğiniz yapabilirsiniz. Onların bakımından tamamen siz sorumlusunuz. İsterseniz rengini değiştirin, isterseniz şekil verin isterseniz de bakımını yapın... Seçim tamamen size ait. Bu oyunda katı- aşılmaz kurallar yok. Tam aksine zamanı eğlenceli geçirmek için oyun tamamen sizin yönetiminizde. İstediğiniz gibi hareket etmekte özgürsünüz.

 Telefonunuzun bu vazgeçilmez eğlencesi çocukların da büyük dikkatini çekmekte. Birbirinden sevimli hayvanların bulunduğu bu oyunda sınırları zorlayın. Harika özelliklere de sahip olan bu oyun boş zamanların vazgeçilmezi olacak. Size zamanı eğlenceli kılan bu harika oyunu istediğiniz zaman istediğiniz gibi oynayabilmek için indirmeniz gerekmekte.

 Kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz bu oyunu hemen şimdi indirin. Bunun için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Hızlı bir şekilde inecek olan bu oyunu herkesten çok seveceksiniz... Haydi indir butonuna şimdi bir kere basın ve bu mükemmel eğlenceli oyunu indirip oynamaya başlayın... Telefonunuzun yeni eğlencesi olacak olan bu oyunu miniklere göstermeyi de unutmayın... 

Daha Fazla Göster
Pet Kuaför Kız Oyunları indir